Gdzie warto zabrać dziewczynę na randkę w Stolicy?

Gdzie warto zabrać dziewczynę na randkę w Stolicy?

Warszawa to miasto pełne tajemnic i skąpane w historii. Ma wiele miejsc, które mogą zaskakiwać lub zauroczyć, ale nie każde z nich nadaje się na randkę z dziewczyną. Raczej nie zainteresują jej zabytki czy muzea, choć i te są niezwykle ciekawe. Przede wszystkim jednak należy poszukać miejsc, które dają rozrywkę. Oto krótka ściągawka.

Kina


Kina warszawskie są bogate i niebanalne. Dlaczego? Można zacząć od protoplasty czyli fotoplastykonu, miejsca, gdzie ogląda się zdjęcia. Sentymentalne, dość oryginalne i na pewno zaskakujące. Poza tym warto szukać kin studyjnych, które nie oferują seryjnych produkcji. W ostateczności oczywiście można wybrać kinową rozrywkę z popcornem, jednak warto pomyśleć nieszablonowo.


Teatr


Trudna, dramatyczna sztuka czy balet w Operze Narodowej może być zbyt ciężki i nie nadać się na randkę z dziewczyną, ale psotna komedia ze znanymi twarzami to idealny pomysł na wieczór pełen wrażeń. Nieco kultury, przyjemna atmosfera, wyjątkowa sztuka i chwile oderwania od rzeczywistości ? a to wszystko kojarzące się jej z Tobą. Wybierz się na teatrkomedia.pl i wybierz odpowiedni seans, by zachwycić ją przyjemnymi chwilami razem.


Spacer


Tak, to może zbyt mało rozrywkowe, ale na pewno romantyczne. Łazienki Królewskie to miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne i nie można przejść obok niego obojętnie. Cudowne alejki, charyzmatyczne budowle oraz pawie to tylko część entourage?u, który zachwyci i ją i Ciebie. Wypróbuj taką formę spędzania czasu koniecznie w cieplejszy dzień! Z drugiej jednak strony urok Łazienek zimą, pod pierzyną ze śniegu jest niewymowny, więc tak naprawdę jest to miejsce na każdą porę roku.


Aby zaskoczyć dziewczynę i zabrać ją na randkę w nietypowe i niesztampowe miejsce nie trzeba daleko szukać. Warszawa pełna jest pięknych i szalonych miejsc, które zaskoczą, rozbawią i dadzą przyjemności, która we dwoje smakuje inaczej. Warto zatem wybrać się w podróż po innej Stolicy.


Autor: R|04|01|2019|T


Galerie powiązane z tym wydarzeniem:


  • Inne informacje:


Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Spotkanie autorskie Głośne czytanie bajek Kartka Wielkanocna - wyniki Ferie z WCK - Warsztaty decoupage