Stowarzyszenie Wałecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Stowarzyszenie Wałecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Biuro WUTW - /WCK p.113/ czynne:
Wtorki 12:00 - 14:00
Czwartki 14:00 - 16:00


Powrót do spisu sekcji >>>

Witam!
Szanowni Studenci

 • Jutrzejszy tj. 4 września 2019 - wyjazd do Bornego Sulinowa jest o godzinie 8.00 z placu WCK.
 • Będą zapisy na elementarny kurs obsługi smartfonów. Dotyczy jedynie osób, które nic nie umieją. O terminie zapisów powiadomimy na konferencji.
 • Stowarzyszenie Familia et Miraculum Vitae zaprasza nas na Marsz dla Życia i Rodziny w niedzielę 8 września 2019 roku. Początek o godzinie 13.15 w kościele pw.  »» więcejKończą się wakacje
Witam!

Wakacje prawie za nami. Nasze biuro od wczoraj tj. 20 sierpnia 2019 roku, już czynne w stałych godzinach. Kilka przypomnień na najbliższe dni:
 1. 27 sierpnia 2019 roku o godzinie 15.00 w WCK dla osób jadących na Kaszuby odbędzie się zebranie organizacyjno - informacyjne. Obecność obowiązkowa!
 2. Zebranie organizacyjno - informacyjne dla osób jadących do JORDANII odbędzie się po spotkaniu  »» więcejWakacje
Witam!

Kilka informacji:
 1. Mam przyjemność w imieniu pana dr B.Wankiewicza - starosty zaprosić na wspólną zabawę.Termin 3 sierpnia 2019 roku o godzinie 11.00 - sobota. Miejsce spotkania - Tawerna. Jest przygotowany bardzo atrakcyjny program. Wstęp wolny. Do zobaczenia.
 2. Przypominam, że osoby jadące na Kaszuby mają zebranie 27 sierpnia 2019 roku o godzinie 15.00 w WCK.
 3. Otrzymaliśmy potwierdzenie dotyczące bagażu jadących  »» więcejWakacje
Witam!

Kolejny rok akademicki za nami. Coraz szybciej mijają te lata. Kilka informacji na zakończenie.
 • po wakacjach spotykamy się wszyscy 24 września o godzinie 17.00 w sali widowiskowej WCK. Bardzo proszę aby osoby nowo przyjęte były obecne!
 • w dniach 19 - 20 września zaplanowaliśmy konferencję połączoną z uroczystą kolacją w dniu 19 września na COS Bukowina. Tematem wykładów w ramach konferencji będzie zdrowie i  »» więcejWitam!
Oferta, którą przygotowaliśmy:

 • 25 maja 2019 roku o godzinie 8.00 jedziemy do Sianożęt z placu WCK. Po drodze z pieniędzy projektowych zwiedzamy ogrody w Dobrzycy. Proszę o zabranie z UM zaświadczeń uprawniających do głosowania w wyborach do Europarlamentu.
 • 3 czerwca 2019 roku o godzinie 13.00 w PCKZiU (zawodówka) kolejne spotkanie SKiS na temat "O letnim żegnaniu czasu niezwykłego: Zielonych Świętach, św. Janie, Bożym  »» więcejInformacje
Witam!

 1. Wyjazd w środę 8 maja do Pelplina jest o godzinie 6.00 z placu WCK. Z powodu choroby koleżanek mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszam!
 2. 14 maja jest wykład o 17.00 na temat leków i nadciśnienia. Po tym wykładzie spotkanie osób jadących do Sianożęt.
 3. 17 maja o godzinie 15.00 na spotkanie zaprasza prof. Liberacki.
 4. Zapraszam do zapisów na Senioriadę. Wpisowe 10,- Zamykam  »» więcejInformacja
Koncert

Pani Basia Tuderek zaprasza Państwa na koncert Narodowej Perły Gruzji w wykonaniu zespołu Nartebi. Koncert odbędzie się 2.10.2019 roku o godzinie 19.00 w Pile. Cena biletu 110,-. Zarezerwowano bilety na balkonie. Zapisy po wykładzie 14 maja oraz 17 maja.  »» więcejWitam!
Nasze propozycje:

 • 13 kwietnia o godzinie 14.00 z placu WCK jedziemy do Siemczyna. Cena 50,- Zapisy tylko do wtorku do godziny 14.00 w naszym biurze. Już 13 kwietnia br. odbędą się kolejne Henrykowskie Spotkania Kulturalne. Tym razem czeka nas prelekcja na temat rzeki Drawy dr. Zbigniewa Mieczkowskiego, wystawa prac z filcu pani Wioletty Ślączki oraz spektakl muzyczny "Marianka i Drań", oparty na najnowszym repertuarze Zespołu „Marianki” z  »» więcej
 • Wybrane zdjęcie

Dzika Afryka XXXII Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej Pokaz Chippendales Artes Ensemble Powiatowe Prezentacje Amatorskich Zespołów Teatralnych Spotkanie autorskie z Piotrem Rosa Konkurs ortograficzny

Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

DKF - FILM VIKTORIA DKF - Jan Nowicki Rycerze, księżniczki i średniowieczne zamki Koncert - Maciej Maleńczuk z Zespołem Psychodancing XX Jarmark Stefana Batorego Ferie w WCK 2015 r. Koncert Moniku Kuszyńskiej z zespołem Koncert Cezik i Klejnuty