Wakacje
Witam!

Kilka informacji:


  1. Mam przyjemność w imieniu pana dr B.Wankiewicza - starosty zaprosić na wspólną zabawę.Termin 3 sierpnia 2019 roku o godzinie 11.00 - sobota. Miejsce spotkania - Tawerna. Jest przygotowany bardzo atrakcyjny program. Wstęp wolny. Do zobaczenia.
  2. Przypominam, że osoby jadące na Kaszuby mają zebranie 27 sierpnia 2019 roku o godzinie 15.00 w WCK.
  3. Otrzymaliśmy potwierdzenie dotyczące bagażu jadących do Jordanii. Oto one:

    Zbiórka na lotnisku Warszawa Modlin o godz. 03.30 Jednocześnie pragnę uprzejmie przypomnieć, że wymiary bagażu rejestrowanego 10 kg to 55 cm x 40 cm x 20 cm. Bagaż ten musi zostać oddany w punkcie odprawy przed przejściem przez kontrolę celną. Walizka zostanie zwrócona klientowi na taśmę na lotnisku docelowym. Klient może zabrać ze sobą na pokład tylko małą torbę (40cm X 20cm X 25cm). Dodatkowy/nadmiarowy bagaż nie zostanie dopuszczony przy bramce do wejścia na pokład lub, w miarę możliwości, zostanie umieszczony w luku bagażowym samolotu za dodatkową opłatą. Zebranie organizacyjno - informacyjne dla tych osób odbędzie się po spotkaniu osób jadących na Kaszuby, czyli 27 sierpnia 2019 roku o godzinie 16.00 w WCK.

  4. Do 20 sierpnia 2019 roku Ela Lachowska ma urlop. Biuro nieczynne.


Życzę dalszych, miłych wakacji. Pozdrawiam

<<< Cofnij ...

  • Inne informacje:


Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Konkurs recytatorski - Wierszyki łamiące języki Koncert duetu Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - Wrzesień 2013 r. Kiermasz WIELKANOCNY Spotkanie autorskie z Moniką Gut - Bartosiak Konkurs- Czy znasz dzieje Ziemi Wałeckiej? Kabaret Łowcy.B