Wakacje
Witam!

Kolejny rok akademicki za nami. Coraz szybciej mijają te lata. Kilka informacji na zakończenie.


  • po wakacjach spotykamy się wszyscy 24 września o godzinie 17.00 w sali widowiskowej WCK. Bardzo proszę aby osoby nowo przyjęte były obecne!
  • w dniach 19 - 20 września zaplanowaliśmy konferencję połączoną z uroczystą kolacją w dniu 19 września na COS Bukowina. Tematem wykładów w ramach konferencji będzie zdrowie i aktywność sportowa. Pani E.Lachowska przyjmuje zapisy od Państwa. Cena udziału w konferencji dla naszych studentów wynosi 30,-. Mamy 50 miejsc.
  • 4 września o godzinie 8.00 proponujemy wyjazd do Bornego Sulinowa ze zwiedzaniem i obiadem. Cena 50,- od osoby. Już trwają zapisy.
  • Wyjazd na Kaszuby odbędzie się 31.08 2019 roku z placu WCK. Proszę o uregulowanie płatności do 11 lipca 2019 roku. Brak pełnej wpłaty skutkuje wykreśleniem z listy uczestników. Zebranie osób biorących udział w tej wycieczce odbędzie się 27 sierpnia 2019 roku w WCK o godzinie 15.00 Podamy szczegóły i godzinę wyjazdu . Obecność obowiązkowa.
  • Biuro czynne w czasie wakacji do 11 lipca 2019 roku. Ponownie po wakacjach zostanie otwarte 20 sierpnia 2019 roku. Do 11 lipca płatności za Kaszuby muszą być uregulowane! Płatności za Jordanię muszą być uregulowane do końca sierpnia 2019 roku.
  • w biurze są dostępne płytki ze zdjęciami z majówki w cenie 1,-

bardzo proszę o nie wpłacanie czesnego na nowy rok akademicki do stycznia 2020 roku. Dziękuję.


Dziękuję za miniony rok akademicki. Wszystkim Państwu życzę mile spędzonych wakacji. Proszę o siebie dbać. Cieszyć się obecnością wnuków. Wypoczywać. Pozdrawiam J.Grzonkowska

<<< Cofnij ...

  • Inne informacje:


Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Ferie w Wałeckim Centrum Kultury Dyskusyjny Klub Filmowym - Wystawa - TYNK Halloween KONCERT WIEDEŃSKI NOWOROCZNY Koncert Kazika Ferie z WCK - ZUMBA Koncert - KULT Mały Konkurs Recytatorski