Witam!
Oferta, którą przygotowaliśmy:


  • 25 maja 2019 roku o godzinie 8.00 jedziemy do Sianożęt z placu WCK. Po drodze z pieniędzy projektowych zwiedzamy ogrody w Dobrzycy. Proszę o zabranie z UM zaświadczeń uprawniających do głosowania w wyborach do Europarlamentu.
  • 3 czerwca 2019 roku o godzinie 13.00 w PCKZiU (zawodówka) kolejne spotkanie SKiS na temat "O letnim żegnaniu czasu niezwykłego: Zielonych Świętach, św. Janie, Bożym Ciele, duchach wody, ogniu i wiankach". Zaprasza B.Stankiewicz.
  • 5 czerwca 2019 roku Senioriada. Początek o godzinie 10.00 w hali sportowej COS Bukowina. Za naszą grupę odpowiada Basia Stankiewicz. Będą też reprezentacje z innych organizacji. Dojazd i powrót we własnym zakresie.
  • 8 czerwca 2019 roku jest spływ kajakowy. Zbiórka uczestników w Zdbicach o 10.00 przy rzece.
  • 18 czerwca 2019 roku o godzinie 17.00 odbędzie się ostatni w tym roku wykład w sali widowiskowej WCK na który zaprasza pani Agnieszka Strach, która opowie o budowie obwodnicy Wałcza.

Bardzo proszę o nie wpłacanie czesnego za miesiące jesienne tego roku.Omówię dokładnie przyczynę na czerwcowym wykładzie.






<<< Cofnij ...

  • Inne informacje:






Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Powiatowe Eliminacje do Wojewódzkich Prezentacji Amatorskich Z Konkurs recytatorski - Wierszyki łamiące języki Some Girl's w WCK Jak to napisać? - szkoły ponadgomnazjalne Kiermasz Świąteczny '2009 Grupa Rafała Kmity Koncert Letni Studio Esti Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej Wojewódzki Przegląd Prac Plastyków Nieprofesjonalnych