Witam!
Nasze propozycje:


 • 13 kwietnia o godzinie 14.00 z placu WCK jedziemy do Siemczyna. Cena 50,- Zapisy tylko do wtorku do godziny 14.00 w naszym biurze.
  Już 13 kwietnia br. odbędą się kolejne Henrykowskie Spotkania Kulturalne. Tym razem czeka nas prelekcja na temat rzeki Drawy dr. Zbigniewa Mieczkowskiego, wystawa prac z filcu pani Wioletty Ślączki oraz spektakl muzyczny "Marianka i Drań", oparty na najnowszym repertuarze Zespołu „Marianki” z Czaplinka. Ta niebywale uzdolniona grupa seniorska specjalizuje się w muzyce „retro” i właśnie piosenki z lat 20. i 30. stanowią większość prezentowanego podczas spektaklu repertuaru. Scenariusz i reżyseria to zasługa Aliny Karolewicz, która na bazie wykonywanych przez zespół piosenek stworzyła historię sanatoryjnej miłości wrażliwej Marianki i tajemniczego Drania - Mariana. Zapraszamy do Sali Kamiennej! Pałac Siemczyno, 13 kwietnia 2019 godz. 16:00
 • 14 kwietnia o godzinie 19.00 w sali WCK przedstawienie Teatru Bałtyckiego. Cena biletu 20,-. Zapisy w naszym biurze.
 • 3 maja wyjazd do Koszalińskiej Filharmonii o godzinie 15.00 z placu WCK. Jak ktoś z Państwa chce kupić sobie bilet przez internet to mamy jeszcze wolne miejsca w autokarze. Proszę o ilość miejsc pytać p. Barbarę Tuderek.
 • 4 maja o godzinie 10.00 zbiórka na boisku "Rolnika" uczestników majówki. Jedziemy rowerami lu idziemy pieszo obwodnicą do miejscowości Wałcz II. Gościmy na terenie posesji Państwa A.B.Olejników. Zapisy w biurze. Cena 5,-
 • 8 maja o godzinie 6.30 z placu WCK jedziemy na wycieczkę do Pelplina i Elbląga. Mamy jeszcze 2 wolne miejsca.Mamy jeszcze 2 wolne miejsca.
 • 14 maja o godzinie 17.00 w sali WCK wykład na temat "Nadciśnienie. zamienniki leków"
 • 15 maja o godzinie 10.00 w sali klubowej WCK odbędą się warsztaty wikliniarskie dla osób, które się na nie zapisały.
 • 17 maja o godzinie 15.00 ( jest to piątek!) w sali WCK jest nasze comiesięczne spotkanie na którym będzie gościł profesor Liberacki. Po wykładzie spotkanie informacyjne osób jadących do Sianożęt.
 • 25 maja - sobota wyjazd na wczasy do Sianożęt.
 • 5 czerwca odbędzie się Senioriada. Zapisy w biurze. Cena 10,-/osobę. Kończy się obiadem.
 • 8 czerwca spływ kajakowy. Zapisy parami do kajaka w biurze. Cena 6-,-/osobę.


Prośba osobista: Zapraszam Państwa do udziału w manifestacji popierającej żądania nauczycieli w dniu 8 kwietnia 2019 roku o godzinie 11.00 na Placu Wolności przed ratuszem. Manifestacja legalna.


Od dnia 10 kwietnia 2019 roku dyrektor WCK zaprasza nas na środy seniora w kinie Tęcza. Godzina 17.45. Cena biletu 10,- Wiadomość nie potwierdzona!
<<< Cofnij ...

 • Inne informacje:


Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Koncert Ballad Rosyjskich Eliminacje do powiatowego Małego Konkursu Recytatorskiego Wałecka Majówka Wigilia Miejska 2015 r. Zwierzęta pluszowe - nasi przyjaciele Głośne czytanie dzieciom Dzień Pluszowego Misia Wernisaż Wojewódzkiej Wystawy Plastyków Nieprofesjonalnych