Witam!
Dzień dobry!

Dawno do Państwa nie pisałam. Ponieważ mam coraz mniej telefonów wyobrażam sobie, że Państwo nauczyliście się już żyć w warunkach pandemii. Czasami się z Państwem spotykam na ulicy w drodze do pracy. Cieszę się, że nikt z nas nie zachorował. Jak jest potrzebna jakaś pomoc to proszę o telefon. Mój nr 606 921 877. Dziękuję tym z Państwa, którzy niestrudzenie szyją dalej maseczki. Proszę się sfotografować do naszej kroniki.

W poniedziałek 11 maja 2020 roku o godzinie 12.00 zapraszam na spotkanie osoby, które zapisały się na wyjazd do Sianożęt. Spotkanie odbędzie się na placu WCK przy wejściu bocznym. Proszę pamiętać o 2 m odstępach oraz maseczkach. W dalszym ciągu jest zakaz zgromadzeń. proszę o ostrożność, abyśmy nie zostali ukarani mandatem. Na spotkaniu każdy indywidualnie podejmie decyzje co robi ze swoim wyjazdem. Obecność obowiązkowa, bo nie możemy decydować za Państwa. W przypadku małżeństw wystarczy 1 osoba. Jeżeli ktoś z Państwa się nie zapisał, a byłby zainteresowany wyjazdem to też zapraszamy.

W ramach Zachodniopomorskiego Pakietu Antykryzysowego uruchomiona została pomoc psychologiczna i strona internetowa Fundacji Motywacja dla Zdrowia, na której sukcesywnie dodawane są materiały poświęcone promocji zdrowia psychicznego, wspierające kompetencje wychowawcze rodziców czy zagadnień psychologii ogólnej. Zachęcamy do korzystania z zamieszczonych materiałów.


Adres strony

http://www.motywacjadlazdrowia.pl

Nowości informacyjne zawsze pierwsze na naszym Facebook
http://www.facebook.com/motywacjaidzialanie

Link YouTube Jak skorzystać z pomocy psychologicznej
https://www.youtube.com/watch?v=5g1Ok1YANsQ

Link YouTube Poradnik Profilaktyki Domowej
https://www.youtube.com/watch?v=ywi26nfhsOk


Pozdrawiam i do zobaczenia
<<< Cofnij ...

  • Inne informacje:


Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Dyskusyjny Klub Książki Wernisaż Koncert Katarzyny Nosowskiej Koncert - KULT Czesław Śpiewa - 03.2009r. Lekcja biblioteczana 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Warsztaty musicalowe - ferie luty 2010 Wystawa ŚDS z Choszczna