Ruszył projekt + załącznik
Dzień dobry!

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do udziału w projekcie "Nadwaga nie pomaga". Program będzie realizowany przez cały rok. Uczestnicy będą pod stałym nadzorem lekarze prowadzącego Projekt, który na samym początku po przeprowadzonych badaniach zadecyduje o zakwalifikowaniu zainteresowanego do Projektu. Podczas trwania Programu uczestnicy będą odbywali zajęcia między innymi na basenie, na siłowniach, będą również mieli zajęcia z dietetykiem, psychologiem itp. W załączniku przesyłam kartę zgłoszeń. Więcej informacji można uzyskać pod nr 668-394-126, zachęcamy również do śledzenia Facebook'a MOSiR Wałcz. Tam na bieżąco są dodawane ważne informacje w tej sprawie. Niestety z przyczyn Pandemii Koronawirusa musimy wstrzymać się z badaniami lekarskimi i zajęciami. Jeśli sytuacja się ustabilizuje niezwłocznie będziemy informować o terminach różnych spotkań.
Uprzejmie prosimy o przekazywanie wiadomości innym osobom.


Pozdrawiamy
MOSiR Wałcz tel. 67 258 40 56


Administratorem danych osobowych jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałczu z siedzibą: 78-600 Wałcz ul. Chłodna 12, e-mail: mosir.walcz@hot.pl. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail m.kniaz@mosir.walcz.pl. Przetwarzamy dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na otrzymane wiadomości oraz ewentualne pytania (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora). Dane będą przetwarzane nie dłużej,niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego,żeby odpowiedzieć na wiadomości oraz ewentualne pytania. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
<<< Cofnij ...

  • Inne informacje:


Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Ferie w bibliotece Koncert Carrantuohill Wojewódzka Wystawa Plastyków Nieprofesjonalnych 2011 r. Zumba Fitness Czy znasz dzieje Ziemi Wałeckiej 2014 r. Koncert Żanny Biczewskiej Spektakl teatralny 'Zamknięty świat' Czytanie bajek po angielsku ... Recital Zbigniewa Zamachowskiego