APEL
Dzień dobry!

Dziękuję za wszystkie e-maile od Państwa. Proszę nie oczekiwać, że na wszystkie odpowiem. Mam prośbę, w tym czasie odosobnienia proszę nie wymyślać nowych adresów e- mail. Nie chciałabym zmieniać tych wszystkich istniejących. Tym bardziej, że nie wszystkie informacje są zawarte np. kogo dotyczy zmiana maila lub na jaki zmieniacie. Jeszcze 18 osób ma nie uregulowane składki. Teraz można to zrobić jedynie elektronicznie.

Bardzo proszę o dalsze zachowanie ostrożności. Zdaję sobie sprawę, że trudno Państwu wytrzymać w domach, ale wczoraj zaobserwowałam nieostrożne zachowania. Konieczny jest dystans w sklepie, na ulicy, aptece i kościele w kolejce po komunię św. Proszę nikogo nie dotykać. Z wnukami kontaktować się telefonicznie. Przyniesione przez kogoś zakupy rozpakować po pewnym czasie. Przy konieczności wyjścia z domu ubrać gumowe rękawiczki i zdjąć je dopiero po powrocie dokładnie myjąc ręce i dezynfekując klamki oraz baterie. Nawet bank poddaje dezynfekcji pieniądze. Widuję coraz więcej bawiących się dzieci bez opieki dorosłych. Można wychodzić z domu nie dotykając klamek, poręczy i spacerować po polach, lasach itp. Nie ulicami miasta. Widzicie Państwo w telewizji, że ulice w miejscowościach skażonych są odkażane. W dalszym ciągu deklaruję pomoc. Proszę dzwonić pod nr telefonu 606 921 877. Wiem, że bardzo często jest zajęty, ale mam pracę zdalną. Najlepiej dzwonić pomiędzy 13.00 a 15.00

Wysyłam jeszcze prośbę naszej koleżanki Bogusi Gąsiorowskiej. Jak ktoś z Państwa nie rozliczył jeszcze podatku, to może będzie to rozwiązanie dla Państwa.
PROSZĘ O POMOC DLA MOJEGO KOCHANEGO WNUCZKA,KTÓRY MA AUTYZM.MOGĘ POMÓC INTERNETOWO W PRZELEWIE 1% NA FUNDACJĘ,KRS:0000270809 CEL SZCZEGÓŁOWY:GĄSIOROWSKI,13288.FUNDACJA AVALON.MOŻNA DO MNIE DZWONIĆ POD NR:886 070 796.
BOGUMIŁ GĄSIOROWSKA.

Życzę nam wszystkim zdrowia, wytrwałości i pozdrawiam


<<< Cofnij ...

  • Inne informacje:


Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Ferie w bibliotece Grupa Rafała Kmity Męskość - wernisaż Babski kabaret 'Old Spice - Girls' Festyn 2009 - Mezo Festyn 2009 - Raduń Wernisaż Wystawy Fotograficznej Leszka Kapeli III KONKURS RECYTATORSKI - Wierszyki łamiące języki Festyn 2009 - Skrzypki