Firma budowlana bramy drzwi oknaPrzepisy na Thermomix kiełki kiełkowanieAgroturystyka BrokowoStacja kontroli pojazdów Wałcz klimatyzacja napełnianie serwis samochodowygroomer Wałcz psi fryzjer strzyżenie psa
Scrabble Słownik Scrabble Litery scrabbleinformatoryspływy kajakowekuchnie na wymiar WałczHolandia busy Niemcy Belgia
Plotery drukujące fotoobrazy - nowoczesna forma dekoracji wnętrz

Plotery drukujące fotoobrazy - nowoczesna forma dekoracji wnętrzDo niedawna plotery kojarzono wyłącznie z drukiem wielkoformatowym. Ten zaś - z reklamami na billboardach czy wielkimi plakatami w miejscach publicznych. Dzisiejsze trendy pokazują jednak, że druk wielkoformatowy - w szczególności obrazy drukowane na płótnie - coraz częściej gości we wnętrzach, a ploter przestaje być urządzeniem wyłącznie przemysłowym.Czym jest ploter?


Jeśli nie miałeś nigdy okazji spotkać się z tym określeniem, spieszymy z pomocą. Najprościej mówiąc, ploter to urządzenie podobne do drukarki. Jest od niej jednak znacznie większy, co pozwala na drukowanie w dużych formatach. Plotery mogą drukować na wielu rodzajach materiałów, takich jak papier, folia, tkaniny czy płótno. Sposób działania jest nieco inny, niż w przypadku zwykłych drukarek, dzięki czemu obraz drukowany ploterem odznacza się niezwykle wysoką jakością. Kolory są świetnie odwzorowane, a najmniejsze detale i linie - wyraźne. Doskonała jakość obrazu to jeden z powodów, dla którego coraz więcej osób decyduje się na zakup zdjęć drukowanych na płótnie w roli dekoracji do swojego wnętrza.


Zdjęcia na płótnie


Nic nie nada domowi tak przytulnej atmosfery, jak zdjęcia jego mieszkańców. Warto nie poprzestawać na kilku fotografiach, umieszczonych w ramkach za szkłem. Zdjęcia drukowane na płótnie cechują się świetną jakością, a dzięki dużemu rozmiarowi, rodzinna fotografia może stać się istotną dekoracją wnętrza. Ogromną zaletą takich druków jest ich trwałość. Druk na płótnie nie stanie się wyblakły nawet po wielu latach.


Gdzie można zamówić?


Wykonaniem takich obrazów zajmuje się między innymi polski producent https://www.galeriadruku.com.pl - to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, z której usług korzysta mnóstwo osób. Realizowane przez firmę zlecenia nie ograniczają się do drukowania zdjęć nadsyłanych przez klientów. Na stronie znajdziemy również gotowe płótna do zamówienia i - jak twierdzi producent - obrazy na każdą ścianę i do każdego pomieszczenia. Fotografia wydrukowana na płótnie może być też doskonałym prezentem dla bliskiej osoby!
Wszelkie prawa zastrzeżone - 2024 © Wałeckie Centrum Kooperacji - Wałcz *

design - GRAFIN - www.grafin.eu