Akai MPC Live - świetny sprzęt do produkcji muzyki

Akai MPC Live - świetny sprzęt do produkcji muzyki

Dla najbardziej wymagających użytkowników firma AKAI stworzyła sprzęt idealny. AKAI MPC LIVE to istny kombajn służący do produkcji muzyki na żywo. W dzisiejszym artykule dokładnie poznamy charakterystykę tego potężnego narzędzia.

AKAI MPC LIVE ? co to jest?


MPC to skrót od angielskiego wyrażenia Music Production Center. To seria elektronicznych instrumentów muzycznych produkowanych przez firmę AKAI Professional. Przedsiębiorstwo powstało w Singapurze w 1929 roku i zajmuje się również produkcją sprzętu RTV oraz AGD. AKAI MPC LIVE to sprzęt stworzony z myślą o profesjonalnym użytku przez zawodowych twórców muzyki.


AKAI MPC LIVE ? zalety sprzętu


Sprzęt firmy AKAI to prawdopodobnie jeden z najlepszych kontrolerów przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Wyposażony został w wiele ciekawych i zaawansowanych funkcji, dzięki czemu każdy zawodowy DJ nie napotka żadnych ograniczeń w kwestii tworzenia oraz edycji muzyki na żywo.


Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych zalet i funkcjonalności oferowanych przez sprzęt AKAI MPC LIVE:  • Intuicyjne sterowanie za pomocą ekranu ? AKAI MPC LIVE został wyposażony w kolorowy, 7-calowy, wielodotykowy wyświetlacz, za pomocą którego steruje się całym urządzeniem. Wyświetlacz w powiązaniu z bardzo przyjaznym interfejsem pozwala na wygodną pracę z kontrolerem.

  • Mobilność ? MPC LIVE w porównaniu do sprzętów innej firmy charakteryzuje się bardzo małą wagą, bowiem wynosi ona około 2,7 kg. Dzięki temu urządzenie jest bardzo mobilne i można zabrać je dosłownie wszędzie.

  • Zasilanie ? AKAI MPC LIVE wyposażony został w bardzo wydajną baterię litowo-jonową, która w pełni naładowana wystarczy na ponad 5 godzin pracy, a jej ponowne naładowanie pod zasilaczem zajmuje jedną godzinę.

  • Wejścia ? sprzęt od AKAI nie musi służyć tylko i wyłącznie do produkcji muzyki na żywo, ponieważ po podłączeniu do komputera za pomocą kabla oraz zintegrowaniu z DAW stanowi w pełni funkcjonalną oraz autonomiczną aplikację. Urządzenie wyposażone zostało w 6 symetrycznych wejść do monitorów studyjnych, rejestratorów lub mikserów, 2 wejścia RCA oraz 2 wejścia ? cala.

  • Pamięć ? MPC LIVE standardowo wyposażony został w kartę SD i pojemności 16 GB. Istnieje możliwość podłączenia dysku zewnętrznego SSD lub HDD w celu poszerzenia pamięci.


Czy warto kupić AKAI MPC LIVE?


AKAI MPC LIVE to prawdopodobnie najlepszy wybór dla profesjonalnego DJ-a. Posiada wiele ciekawych funkcji, dzięki którym tworzenie muzyki na żywo nabiera całkowicie nowego znaczenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, by z tego sprzętu korzystać w studiu tworząc muzykę do nagrań. Nieograniczone możliwości edycji dźwięku to coś, co z pewnością zostanie docenione przez zawodowców podczas wystąpień przed publiką lub w studyjnym zaciszu.


Stacja robocza MPC LIVE to propozycja dla osób szukających idealnego połączenia bez zbędnych kompromisów. Sprawdzi się idealnie jako samodzielny instrument, ale również jako sprzęt współpracujący z DAW na komputerze. MPC LIVE to sprzęt, który polecić można każdemu profesjonalnemu DJ-owi.


Autor: R|15|02|2018|T


Galerie powiązane z tym wydarzeniem:


  • Inne informacje:


Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Dzika Afryka XII Konkurs wiedzy - Czy znasz dzieje Ziemi Wałeckiej Szyk-Styl-Zdrowie Koncert Zespołu HAYDAMAKY