Korepetycje z angielskiego w Toruniu z Preply

Korepetycje z angielskiego w Toruniu z PreplyKorepetycje z angielskiego w Toruniu z Preply

Obecność języka angielskiego w szkole publicznej znacząco poprawia poziom znajomości języka wśród pokolenia młodych Polaków, jednak często dwie godziny lekcyjne w tygodniu przeznaczane na naukę angielskiego to o wiele za mało, by opanować angielski w stopniu dostatecznie dobrym, pozwalającym na nieskrępowana komunikację. Potrzebne wsparcie w nauce oferują zajęcia pozalekcyjne, także dla osób, które szkołę skończyły już jakiś czas temu. Nauka języka angielskiego przyjmuje różne oblicza, coraz częściej możemy uczyć się online. Materiałów do nauki angielskiego jest opór, również tych darmowych, niestety nie wszyscy są na tyle obowiązkowi, by systematycznie uczyć się jak i poznawać język angielski "przy okazji".

Korepetycje z angielskiego w Toruniu z Preply

Wiele osób wymaga mobilizacji, systematycznych zajęć i programu nauczania


które oferują kursy oraz e-kursy językowe, jak i korepetycje. Nauczycieli języka angielskiego w Toruniu nie brakuje, jednak jeśli ciężko jest znaleźć odpowiedniego można spróbować nauki z lektorami spoza Torunia bez konieczności dojeżdżania na zajęcia, a ucząc się przez Skype. Nauka języka angielskiego odbywać się może na co najmniej kilka sposobów. Każdy z nich jest dobry, jeśli jest odpowiednio dobrany do potrzeb i preferencji ucznia. Gdy cenimy sobie indywidualne podejście do wiedzy, moc ciekawostek i nieszablonowość zadań warto jest oprzeć naukę na autorskich zajęciach z osobistym lektorem. Znacznie trudniej jest w Toruniu o native speakerów. Rynek konwersacji jest zatem ograniczony. Chcąc doskonalić angielski poprzez konwersacje warto jest sięgnąć po konwersacje z native speakerami nie tylko z Anglii, przy okazji poznać różnice między angielskim brytyjskim a na przykład używanym w Indiach, czy w Kanadzie. Z uwagi na ograniczenia rynku edukacji językowej lokalnie, toruńscy korepetytorzy mogą okazać się mało konkurencyjni względem ofert online nauczycieli z małych miejscowości, czy nawet zza granicy.


W przypadku nauki indywidualnej korepetycje winny uwzględniać zdolności i trudności ucznia, ale i opierać się na pozytywnej relacji między uczniem i nauczycielem. Bezwzględnie uczeń nie może się krępować przed nauczycielem i się go bać. Z drugie zaś strony korepetytor winien mieć swój autorytet. Korepetycje z Preply, platformą pośredniczącą między uczniem a lektorem angielskiego można zrealizować dwojako. Po pierwsze klasycznie, stacjonarnie poprzez osobiste spotkanie ucznia z nauczycielem. O ile niegdyś to uczniowie odwiedzali korepetytora w domu, to dziś wychodząc na przeciw oczekiwaniom odbiorców wielu lektorów realizuje zajęcia w terenie, w domu ucznia, w siedzibie firmy, w umówionym miejscu. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie dla obydwu stron, jednakże wciąż wymaga zaplanowania przestrzeni na potrzeby edukacji. Krok dalej posuwają się korepetytorzy świadczący swoje usługi edukacyjne online. Odrywając korepetycje z angielskiego od Torunia i przenosząc je w wirtualny świat internetu możemy uczyć się jeszcze bardziej komfortowo, co nie jest bez znaczenia również dla uczącego - podaje nauczyciel z Preply, platformy oferującej m.in. korepetycje z angielskiego (Toruń)


Preply udostępnia zainteresowanym zarówno bazę kontaktów z korepetytorami stacjonarnymi, jak i korepetytorami zdalnymi.


Często kontakty te pokrywają się, gdyż ci sami korepetytorzy udzielają lekcji angielskiego w Toruniu, jak i online przez Skype. By znaleźć korepetytora z Torunia wystarczy w wyszukiwarce Preply wpisać Toruń, jako miasto nas interesujące oraz wybrać tryb nauki stacjonarny. Wówczas otrzymamy filtrowane oferty, szybko i celnie. Zastanawiając się nad tym, którego nauczyciela wybrać warto poczytać oceny jego usług zamieszczane przez użytkowników serwisu w profilu ofertowym. Jeżeli jeszcze nigdy nie korzystaliśmy z Preply, rejestrując konto użytkownika otrzymamy możliwość skorzystania z darmowej lekcji testowej, dzięki której możemy sprawdzić wybranego korepetytora, jak i system nauczania z Preply. To niezwykle innowacyjna platforma o kompleksowej ofercie, skierowanej nie tylko do początkujących, ale i zaawansowanych. W swojej bazie kontaktów zawiera tysiące korepetytorów i native speakerów z całego świata. Poza pośrednictwem w znalezieniu nauczyciela zapewnia pośrednictwo w rozliczeniu finansowym. Samo korzystanie jak i dołączenie do Preply nie jest płatne, ucząc się z Preply ponosimy koszty wyłącznie usług korepetytora. Dzięki dużemu wyborowi ofert korepetycji możemy wybrać zarówno droższe, jak i tańsze. Okazyjne oferty warto jest sprawdzić i w szczególności są ryzykowne, stąd też Preply jest w tym wypadku idealnym gwarantem. Wpłacić na konto serwisu możemy środki z karty płatniczej, kredytowej, jak i zapłaci przez przez płatności PayU, PayPal.


Środki na koncie Preply są przechowywane aż do momentu realnego skorzystania i odbycia lekcji z korepetytorem, wówczas dopiero środki wpływają na konto korepetytora. To bardzo praktyczne i bezpieczne rozwiązanie, które chwalą sobie nie tylko korzystających, ale też udzielający korepetycji. Z punktu widzenia korepetytora Preply jest świetnym portalem promocyjnym, w którym można pozyskać uczniów, zdobyć doświadczenie korepetytora i dorobić sobie do studiów, czy etatu nauczyciela angielskiego w szkole. Będąc lektorem angielskiego w Toruniu możemy podjąć pracę w lokalnych szkołach, również szkołach językowych, ale także sięgnąć po znacznie szerszy rynek odbiorców, wyzwania, jakimi są korepetycje specjalistyczne, czy też z uczniami o specjalnych potrzebach, co więcej uczyć możemy nie tylko polskich uczniów. Wystarczy wzbogacić swoją ofertę o korepetycje zdalne z wykorzystaniem Skype. Nie martwiąc się o reklamę, jak i rozliczenie z uczniem możemy zarabiać komfortowo, podobnie jak uczniowie mogą korzystać z wiedzy. Uczyć, jak i uczyć się online można zarówno w  typowych, jak i nietypowych porach dnia, nocy, w niedziele, święta, jest to wyłącznie umowna kwestia.


Elastyczność lektorów obejmuje zarówno czas korepetycji, ich intensywność, częstotliwość spotkań jak i zawartość.


Poza terminem ruchoma jest też przestrzeń. Uczyć możemy będąc w domu, jak i w pociągu, czy w ogrodzie. Skype pozwala na połączenia audio uniezależniające nas od obrazu, zapewniające anonimowość, a jednocześnie nie umniejszające wartości korepetycji, jak i połączenia wideo, dzięki którym korepetycje są bardziej zbliżone do tradycyjnych, umożliwiają zastosowanie elementów graficznych w postaci wykresów, czy tez gestów. Mogąc dopasować materiał i metody nauki do własnych preferencji możemy zadbać o skuteczność, efektywność nauki, zaś dobierając właściwego nauczyciela możemy sobie zapewnić przyjemność z nauki, jak i doskonałego motywatora do nauki. Wiele osób podejmuje naukę angielskiego samodzielnie, tak z pomocą podręczników drukowanych, jak również online. Urozmaiceniem i pomocą służą korepetycje, z których możemy korzystać tak jak z kursu językowego, jak również doraźnie dla sprawdzenia się, czy też uzupełnienia wiedzy, jej rozszerzenia. Kontakt z korepetytorem mobilizuje, ale również może wpływać na samoocenę, co więcej identyfikować nasze słabe punkty. Preply jest portalem niezobowiązującym, który umożliwia skorzystanie z korepetycji raz na jakiś czas, jednorazowo, za każdym razem z innym nauczycielem itp. Warto jest dołączyć do społeczności użytkowników Preply i nie szukać ogłoszeń z Torunia na słupach, czy w lokalnych toruńskich gazetach, a w pełni nowocześnie poprzez wyszukiwarkę korepetytorów.


Materiały prasowe: Preply.com, 2016


Autor: R|18|08|2016|T


Galerie powiązane z tym wydarzeniem:


  • Inne informacje:


Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Kabareciarnia Laskowika i Fedorowicza Koncert Noworoczny - Marek Torzewski Kiermasz WIELKANOCNY Międzynarodowy Dzień Teatru