Stowarzyszenie Wałecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Stowarzyszenie Wałecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Biuro WUTW - /WCK p.113/ czynne:
Wtorki 12:00 - 14:00
Czwartki 14:00 - 16:00


Powrót do spisu sekcji >>>

Witam!
Grudzień

 • 28.11.2019 - czwartek o godzinie 17.00 w muzeum jest wykład prof. Krzysztofa Szwagrzyka "Jesteśmy im winni pamięć"
 • 28.11.2019 - czwartek o godzinie 18.00 bal andrzejkowy w Klubie Garnizonowym. My jak zwykle mamy miejsca na werandzie. W tym dniu też mamy umówione wizyty u fryzjera. Proszę o przestrzeganie godzin na które się państwo umówili.
 • 1.12.2019 - niedziela o godzinie 11.30 w  »» więcejWitam!
Przypomnienia

 1. W piątek 15 listopada wyjazd do Kołobrzegu z placu WCK o godzinie 8.30. Proszę o zabranie stroju kąpielowego oraz naszych białych koszulek z logo WUTW . Koszulki proszę mieć pod ręką w autokarze, bo w Połczynie Zdroju zrobimy sobie w nich zdjęcie.
 2. W czwartek 14 listopada zamykamy ostatecznie listę uczestników balu andrzejkowego.
 3. Do 26 listopada osoby po 65 roku życia  »» więcejWitam!

Obiecałam Państwu ogłoszenia po seansie filmowym w dniu 17 października 2019 roku. Niestety z powodów służbowych będę nieobecna. Te ogłoszenia to:
 • bardzo dziękuję wszystkim obecnym na mszy św. inaugurującej nasz rok akademicki. Dziękuję nowo przyjętym za obecność i wytrwanie do końca na naszej inauguracji.
 • mam jeszcze wolne miejsca na kurs z obsługi smartfonów dla zaawansowanych w terminie 19 października 2019 o godz.  »» więcejWitam!

Wczorajsze ogłoszenia po seansie filmowym:
 • kolejne nasze obowiązkowe spotkanie odbędzie się 29 października o godzinie 16.00 w sali widowiskowej WCK. Wykład wygłosi profesor Bugajska z Uniwersytetu Szczecińskiego. Uwaga - zmiana godziny.
 • 24 października o godzinie 8.30 w czytelni jest spotkanie zainteresowanych z p.D.Bręk, która będzie uczyła j.niemieckiego.
 • wyjazd do Kołobrzegu będzie o godzinie 8.30 z placu WCK  »» więcejWitam!
Zaczynamy kolejny rok akademicki

Niech nam przebiega w miłej i serdecznej atmosferze. Kilka ogłoszeń:
 • zbiórka uczestników wyjazdu do Jordanii 29 września 2019 o godzinie 21.00 - schody przed WCK. Przypominam o zabraniu paszportów oraz wymiarach bagażu.
 • do końca roku kalendarzowego nie płacimy czesnego. Wpłaty muszą się zamknąć w terminie 1 stycznia - 29 luty 2020. Na spotkaniu w marcu wykreślimy osoby z długami.
 • inauguracja roku  »» więcejZajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w 2019/2020 r.
Witam!
Szanowni Studenci

 • Jutrzejszy tj. 4 września 2019 - wyjazd do Bornego Sulinowa jest o godzinie 8.00 z placu WCK.
 • Będą zapisy na elementarny kurs obsługi smartfonów. Dotyczy jedynie osób, które nic nie umieją. O terminie zapisów powiadomimy na konferencji.
 • Stowarzyszenie Familia et Miraculum Vitae zaprasza nas na Marsz dla Życia i Rodziny w niedzielę 8 września 2019 roku. Początek o godzinie 13.15 w kościele pw.  »» więcejKończą się wakacje
Witam!

Wakacje prawie za nami. Nasze biuro od wczoraj tj. 20 sierpnia 2019 roku, już czynne w stałych godzinach. Kilka przypomnień na najbliższe dni:
 1. 27 sierpnia 2019 roku o godzinie 15.00 w WCK dla osób jadących na Kaszuby odbędzie się zebranie organizacyjno - informacyjne. Obecność obowiązkowa!
 2. Zebranie organizacyjno - informacyjne dla osób jadących do JORDANII odbędzie się po spotkaniu  »» więcej
 • Wybrane zdjęcie

Spotkanie z Anną Marią Wesołowską Zespół Wokalny Klubu Marynarki Wojennej Powiatowa Wystawa Twórców Nieprofesjonalnych Spotkania autorskiego z Krzysztofem Bukowskim TYDZIEŃ ZAKAZANYCH KSIĄŻEK Spektakl teatralny 'Jabłko' Kabaret pod Wyrwigroszem

Wałeckie Centrum Kultury - najbliższe imprezy i wydarzenia

KINO TĘCZA - Co jest grane?

Wybrane zdjęcia z życia Wałeckiego Centrum Kultury

Spotkanie autorskie z Michałem Pauli Dyktando dla VIP-ów Jak to napisać? - szkoły ponadgomnazjalne Dzień Babci i Dziadka Konkurs ortograficzny dla szkół gimnazjalnych Konkurs recytatorski - Wiosną pięknieje świat Koncert - Nocna Zmiana Bluesa